O mně

Vystudoval jsem obor Psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. Během studií jsem pracoval na částečný úvazek v projektu „A nebo…“, který se zabýval výukou školních metodiků prevence.haase

 

Po škole jsem působil jako psycholog v Centru duševního zdraví prim. MUDr. Miroslava Novotného v Jeseníku a v Šumperku. Zde jsem se kromě psychologické diagnostiky zabýval především psychoterapií dospělých a mladistvých klientů a částečně i práci s dětmi s ADHD či obecně s poruchami pozornosti. V práci s dětmi či dospělými s poruchami pozornosti, ať už v souvislosti se syndromem ADHD, po mozkových traumatech či mrtvicích, jsem využíval EEG biofeedbacku a Cogmed tréninku pracovní paměti. V obou metodách jsem certifikovaným terapeutem. Pracoval jsem rovněž v projektu VZKAS, který se věnoval vzdělávání a zvyšování kompetencí akademických pracovníků a postgraduálních studentů Katedry psychologie FF Univerzity Palackého.

 

Mezi lety 2011 až 2015 jsem pracoval jako psycholog v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice, a to na různých odděleních, mj. na oddělení léčby závislostí, na příjmovém oddělení, na odd. ochranných léčeb a na psychoterapeutickém odd.

 

Od roku 2014 do roku 2020 jsem pracoval jako klinický psycholog v ordinacích klinické psychologie Terapeutika, s.r.o. v Odoleně Vodě a Kralupech nad Vltavou. 

 

Mezi lety 2010 a 2014 jsem absolvoval výcvik v gestalt psychoterapii v Institutu Dialog. Dále jsem absolvoval či absolvuji různé certifikované kurzy věnující se psychodiagnostice, poradenství a psychoterapii (např.: Základní Rorschachovy metody, Psychodynamická diagnostika osobnosti a psychopatologie, Specializovaná diferenciální diagnostika v klinické psychologii dospělých).

 

V roce 2015 jsem atestoval v oboru klinické psychologie.

 

cogmedlogo web

Joomla Templates - by Joomlage.com